Tasarımı Kaydet  Kapat

BEKLENTİLERİNİZİN ÖTESİNDE

TURİZM WEB SİTESİ

Daha güçlü bir web sitesi ile neler yapabileceğinizi keşfedin.

HEMEN BAŞLAHer Şey Webde

Markanız Turasistan® Turizm Web Sitesi ile çok daha güçlü. Müşteri verimliliğinizi size özel web sitenizde sunacağınız çeşitli araçlarla daha iyi hale getirin.

HEMEN SATINAL

Tur Oluşturma

Turlar oluşturun yayınlacağı tarihi ve başlangıç bitiş bilgilerini belirtin, fiyatlar ve bir çok bilgi ile biçimlendirin.

Otel Oluşturma

Otel ve diğer konaklama türlerini belirleyin resimlerini krokilerini işleyin tüm spesifik özellikle ile donatın ve turlarınızda kullanın.

Ödeme Seçenekleri

İster Havale/EFT seçeneği isterseniz online ödeme yöntemlerinden kredi kartı ile tahsilatlarınızı gerçekleştirin. SanalPos rahatlığını tadın.

 

Sitenizi Yönetin

Tamamen sürükle bırak teknikleri ile sınırsız aksiyonda sitenizi yönetim ekranınızdan kullanın ve farklılığınız ile ön planda olun.

Sayfa Yönetimi

Sabit sayfalarda gezmek yerine dilediğiniz kadar sayfa açabilir ve bu sayede hem bulunabilirliğinizi arttırın hemde detaylı bilgi verin.

Menü Yönetimi

Sabit menüler ile yetinmek yerine sınırsız sayıda menü açabilir ve erişim kolaylığı sunabilirsiniz böylece etkenliği öne çıkarın.

 

Blog Yönetimi

Ziyaretçilerinize gezintilerinizi şirket ve ziyaretçi etkinliklerinizi duyurmak bildirmek istediğiniz tüm makale ve görsellerinizi yazın.

Dil-Lisan Yönetimi

Çekirdek mimarimiz ile web siteniz sınırsız dil ile sizlerin müşterilerine erişme imkanı tanır. İngilizce, Arapça, Almanca,Rusça ve dahası...

İletişim Yönetimi

Firma iletişim bilgileri, harita ve iletişim formu ile ziyaretçilerinizin size ulaşmasını sağlayın.

Ekran Görüntüleri