Tasarımı Kaydet  Kapat

BEKLENTİLERİNİZİN ÖTESİNDE

TURASİSTAN

Turizmde Daha güçlü bir yazılım ile neler yapabileceğinizi keşfedin.

HEMEN BAŞLA

Daha Güçlü Yönetin

Bir seyahat programından ne bekliyorsan Turasistan ile daha fazlasına kavuşmaya ne dersin?

HEMEN SATINAL

Tur Planlama

Ulaşımdan konaklamaya kadar tüm süreçleri kontrol edebilir ve yönetebilirsin. Gelişmiş tur oluşturma sihirbazı ile seyahat edilecek ülkelerin ulaşım süreçleri takip edebilirsin.

Müşteri Hizmetleri

Ön Kayıt yaparak ve Müşteri kayıt bilgilerinden başlayarak, tur ve konaklama noktalarına varana kadar çok detaylı kontroller gerçekleştirin.

Vize Pasaport

Tur seyahatlerini ilgilendiren tüm vize / pasaport evrak gereksinim işlemlerinin online süreç yönetimini ve entegrasyon aksiyonlarını tek tuşla çözebilirsin.

 

Operasyon Yönetimi

Yurtiçi ve yurtdışı temsilcilerinin her hareketini planlayın. Seyahat esnasındaki karşılama, uğurlama ve diğer tüm ihtiyaçların tamamlanmasını kolayca kontrol edin.

Muhasebe

Satışa sunulan turun en küçük maliyetinden itibaren tüm süreçlerin her adımını bilerek, gelecek dönemler için ayrıntılı raporlar oluşturun. Faturaları rahatlıkla oluşturun.

Süreç Yönetimi

İdari işlerinizin tüm aşamalarını (depo yönetimi, stok takip, satınalma, evrak yönetimi) sizin kontrolünüzde. Turasistan ile kurumsal iş akış yönetiminize değer katın

 

Dinamik Form

Sınırsız olarak hayal edilen biçimlerde istenildiği kadar özel form ve raporlar tasarlayabilirsin. Bu sayede her amacına uyumlu tasarımlar hazırlanmış olur.

Yetkilendirme

Personellerin erişim düzeylerini hazırlanabilen belirli gruplara göre yetkilendirebilir ve kontrol altına alabilirsin.

Olay Günlükleri

Güvenlik İlkemizdir. Bu sayede hiç bir kayıt ve işlemden habersiz kalınmaz. Silinen verilerin görüntülenmesi mümkündür.

Ekran Görüntüleri