Tasarımı Kaydet  Kapat

Turasistan v2 Tanıtım 07 Nisan 2018

Turasistan v2 Tanıtım 07 Nisan 2018

Turasistan Versiyon 2 için düzenlediğimiz etkinlik sonrası bir çok ihtiyaca cevap veriyor olduğumuzu bilmek mutluluk vericiydi. Turasistan kullanıcılarının beğenisini kazanmak ve tabiki yeni kullanıcıların dikkatini çekiyor olmak gerekten gurur verici bir konu diyebiliriz.

Turizm sektöründe olmak Tur Acentelerine, Seyahat Firmalarına ve ayrıca Hac-Umre Firmalarına Turasistan Yazılımı ile kolaylıklar sunmak, sunulan bu kolaylıklar sayesinde tercih edilmeye devam etmek bir hayli önem arz etmektedir. Turasistan 4 yaşında, fakat 10 yıllık deneyime sahip durumda. Çünkü her zaman önde ve öncü olmak ilkesi ile, geride kalmamak, inovatif yenilikler sunmak, ek güncellemeler ile beğenilirliği arttırıyor olmak çok hızlı bir büyüme içerisinde oluşumuzun, ilerleyişimizin sebebidir.

Turasistan, Web Tabanlı gelişmiş bir tur operasyon yazılımı olmakla beraber Hac-Umre Yazılımı olarak da bir çok entegrasyon ile hizmet vermekte, böylelikle tek bir uygulama ile tüm işlemlerin harici programlara ihtiyaç duyulmadan yapılmasını sağlamaktadır.

Tanıtım etkinliğimizde bizlere katkıda bulunan Turasistan'ın değerli kullanıcılarına çok teşekkür ediyoruz. Her zaman bizlerle olduklarını bilmek ve bizleri yalnız bırakmadıklarını görmek bizleri çok memnun etmektedir ve etmeye de devam edecektir.

Buradan herkese isimlerini tek tek sayarak teşekkür etmeyi arzu ederdik, fakat istemeyerek de olsa atlanabilecek isimlerin olma ihtimalini göz onünde bulundurarak toplu olarak herkese teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Çok teşekkür ederiz...

Resimleri görmek için Tıklayın
 

Tags: turasistan etkinlik tanıtım günleri turizm etkinliği hac yazılımı umre yazılımı umre programı